PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Crohnova choroba

Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění trávicího traktu, které se nejčastěji projevuje v oblasti tenkého a tlustého střeva. Onemocnění mívá pomalý a postupný průběh příznaků, které se časem zhoršují. Jedná se o trávicí potíže, bolesti břicha, o mírně zvýšenou teplotu, hubnutí, řídkou nebo naopak tuhou stolici a krev ve stolici.

Správnou diagnózu je vždy potřeba určit řádným a podrobným lékařským vyšetřením. Z pohledu alternativní medicíny je toto onemocnění způsobené dlouhodobým chronickým stresem. Nemusí se jednat o velký nárazový stres, ale spíše takový, kdy člověk nezvládá a nepřijímá svůj život. Neustále se trápí, neustále má o něco obavy. Kořeny těchto problémů velmi často sahají do dětství.

Při takovém životním naladění neustále zatěžujeme svůj limbický systém a nutíme jej vytvářet v těle reakci „boj nebo útěk“. Při této reakci se mimo jiné zavírá náš imunitní systém a trávicí trakt.

Pokud k této reakci dochází dlouhodobě a často, začne imunitní systém produkovat protilátky sám proti sobě. To je zjednodušeně popsaný princip vzniku autoimunitního onemocnění, kterým Crohnova choroba je.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Související nemoci a orgány
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?