PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Crohnova choroba

Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění trávicího traktu, které se nejčastěji projevuje v oblasti tenkého a tlustého střeva. Onemocnění mívá pomalý a postupný průběh příznaků, které se časem zhoršují. Jedná se o trávicí potíže, bolesti břicha, o mírně zvýšenou teplotu, hubnutí, řídkou nebo naopak tuhou stolici a krev ve stolici.

Správnou diagnózu je vždy potřeba určit řádným a podrobným lékařským vyšetřením. Z pohledu alternativní medicíny je toto onemocnění způsobené dlouhodobým chronickým stresem. Nemusí se jednat o velký nárazový stres, ale spíše takový, kdy člověk nezvládá a nepřijímá svůj život. Neustále se trápí, neustále má o něco obavy. Kořeny těchto problémů velmi často sahají do dětství.

Při takovém životním naladění neustále zatěžujeme svůj limbický systém a nutíme jej vytvářet v těle reakci „boj nebo útěk“. Při této reakci se mimo jiné zavírá náš imunitní systém a trávicí trakt.

Pokud k této reakci dochází dlouhodobě a často, začne imunitní systém produkovat protilátky sám proti sobě. To je zjednodušeně popsaný princip vzniku autoimunitního onemocnění, kterým Crohnova choroba je.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?