PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Ekzém

Ekzém je zánětlivé onemocnění kůže projevující se zarudlými, zanícenými a svědivými ložisky. Ekzém přímo souvisí s alergickými reakcemi těla - tzn. s přecitlivělým imunitním systémem.

Lidé trpící ekzémem mívají velmi často i jiné alergické projevy, jako je astma, potravinová alergie či senná rýma. S celkově narůstajícím počtem alergiků ve společnosti narůstá i počet osob trpících ekzémy.

Velký vliv na výskyt ekzému mají stravovací návyky, přijímání různých druhů léků, životní prostředí, zejména chemické látky ve vodě, v ovzduší, ale i v kosmetice apod. Nemalou měrou se na narůstajícím počtu ekzematiků projevuje všudypřítomný stres.

Přírodní léčba ekzémů není jednoduchá. Pro klienta to znamená v první řadě striktní úpravu jídelníčku, úpravu jeho osobního životního prostředí tak, aby se v něm vyskytovalo minimum chemických látek (úklidové prostředky, chlór ve vodě, osvěžovače vzduchu…) a také duchovní práci na sobě.

Důležité je naučit se relaxační techniky na uvolnění psychického stavu, např. relaxační dýchání, autogenní trénink nebo biofeedback.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje PYLERGEN, JÁTRA A KŮŽE. Tyto čaje neustále po dni střídat. K tomu denně užívat přírodní kapsle PYLERGEN, tinkturu z pupenů ČERNÉHO RYBÍZU a OSTROPESTŘCE a minerály ODKYSELENÍ. Zevní aplikace mastí je pouze doplňková léčba pro úlevu příznaků.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Peralgin,  Protektin

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?