PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Inkontinence

Tento problém nejčastěji vzniká uvolněním svalů v oblasti močové trubice, močového měchýře a malé pánve. Bývá to způsobené stárnutím, ale může se jednat i o poúrazový stav, stav po porodu nebo po nějakém operativním zásahu v této oblasti. Inkontinenci může také způsobovat špatná inervace při poškození páteře.

Vždy je důležité odhalit správnou příčinu. Pokud je inkontinence způsobená poruchou vedení vzruchu po nervech, je pomoc ze strany bylinné léčby těžší a je nutná konzultace s odborníkem. Pokud je způsobená ochablostí svalů, bývá přírodní léčba úspěšná.

Inkontinenci může způsobovat také chronický zánět močového měchýře a močových cest.

Doporučujeme:

První zásadou pro úspěšnou léčbu je začít pravidelně cvičit speciální cviky proti inkontinenci, které posilují svaly pánevního dna. Tyto cviky znají rehabilitační pracovníci. Variantou takového cvičení je i Pilates.

K tomu dlouhodobě užívat tinkturu z bylin KONTRYHEL a tinkturu z pupenů BRUSINKA. Dále minerály ODKYSELENÍ.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Vilcacora, Antiparaziten

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?