PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Játra

Játra jsou největší chemickou továrnou v těle. Každou minutu zde probíhá několik set chemických reakcí, které zajišťují fungování celého organismu.

Játra jsou detoxikačním orgánem, jsou zodpovědná za metabolismus cukrů, tuků a štěpení bílkovin.

Ovlivňují hormonální funkce a mají nezastupitelnou úlohu v imunitní soustavě

Nedostatečná funkce jater je základem vzniku celé řady onemocnění, jakými jsou cukrovka II. typu, alergie, žlučové kameny, ekzémy, artróza, vysoký cholesterol, arterioskleróza, některé typy kožních onemocnění aj.

Základem léčby jater je vždy dieta. Bez úpravy stravy nikdy nemůže dojít ke zlepšení funkce jater.

Játra jsou jedním z mála orgánů v těle, které se dokážou regenerovat i při velmi silném poškození. Potřebují na to čas, správnou stravu, pozitivní myšlení a podporu bylinami.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?