PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Kandidóza

S kvasinkovými problémy se léčí mnoho osob, ale velká část z nich netuší, že se nejedná o izolované onemocnění, nýbrž o vážný metabolický stav.

Kvasinky jsou v celém těle přemnožené a manifestují se následně v oblasti pohlavních orgánů. Mohou se však projevovat i v dutině ústní, na kůži či v oblasti konečníku

Candida albis je houba, která běžně žije v našem těle již od narození v harmonii s „dobrými“ kvasinkami, jako je acidofilus. Ovšem různé životní situace způsobí, že se přemnoží a začne škodit.

Pokud se v těle přemnoží kvasinky, můžete mít některý z následujících příznaků:

Neodolatelná chuť na sladké a pečivo, únava, bolest v krku, bolesti kloubů, nádýmání, zácpa, průjem, svědění konečníku, záněty pochvy a prostaty, zápach z úst, afty, povleklý jazyk, špatné trávení.

Kvasinkami trpí obzvláště ženy. Mnoho z nich se dlouhodobě léčí s větším či menším úspěchem. Klasická medicína nabízí vaginální čípky a masti, které kvasinky zahubí lokálně. Je však potřeba obnovit rovnováhu v celém organismu.

Není totiž pravda, že kvasinky žijí pouze ve vagíně, tam se jenom nejvíce projevují. Kvasinky jsou všude: ve střevech, v plicích, v kloubech, v ústech, v žaludku, na kůži, zkrátka všude v těle, kde jsou sliznice a kde je jim teplo a mají výživu. Přemnožených kvasinek je možné se zbavit, ale vyžaduje to důslednou léčbu a trpělivost. 

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?