PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Klimakterium

Jedná se o období konce reprodukčního věku ženy, kdy vaječníky přestávají tvořit ženské pohlavní hormony. Probíhá většinou mezi 45 a 55 roky.

Nejčastějšími projevy jsou: nepravidelná menstruace, silnější menstruační krvácení, návaly horka, noční pocení, někdy pocity úzkosti a špatné soustředění.

Je to přirozená součást života ženy a takto je vhodné ke všem příznakům přistupovat. Nejedná se o nemoc! Byliny velmi účinně snižují příznaky menopauzy.

Doporučujeme:

Pít čaj KLIMAKTER, k tomu užívat tinkturu z pupenů JEŘÁB PTAČÍ a kapsle FEMINA NATUR. Dále doporučuji užívat minerály ODKYSELENÍ, které zabezpečí příjem vápníku jako prevenci osteoporózy a hořčíku s vitamíny B na podporu psychiky.

Pokud potíže spojené s menopauzou nejsou intenzivní, postačí užívat tinkturu směs z pupenů KLIMAKTER a minerály ODKYSELENÍ.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

kapsle POHODA, Omega 3

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?