PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Klouby

Potíže s klouby mohou mít velké množství příčin. Podrobněji se o nich dočtete v kapitolách artróza, revmatismus nebo osteoporóza.

Obecně platí, že klouby souvisí s dysfunkcí dvou základních orgánů. Těmi jsou ledviny a žlučník. Hodně nám v tomto případě napoví průběh akupunkturních drah.

Dráha žlučníku probíhá v oblasti ramen, loktů a kyčlí, a proto bolesti těchto kloubů velmi často souvisí s dysfunkcí žlučníku a jater.

Naproti tomu bolesti kolen jsou často způsobeny dysfunkcí ledvin.

Obecně platí, že pokud vás bolí klouby, vždy byste měli pomoci ledvinám odplavit odpadní soli a toxické látky z těla. Odlehčete stravu, snižte příjem soli, nepoužívejte pepř, omezte brambory, maso a alkohol.

Důležité je poradit se s odborníky na rehabilitaci a srovnat své držení těla, aby zbytečně nedocházelo k jednostrannému přetěžování některých kloubů.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?