PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Klouby

Potíže s klouby mohou mít velké množství příčin. Podrobněji se o nich dočtete v kapitolách artróza, revmatismus nebo osteoporóza.

Obecně platí, že klouby souvisí s dysfunkcí dvou základních orgánů. Těmi jsou ledviny a žlučník. Hodně nám v tomto případě napoví průběh akupunkturních drah.

Dráha žlučníku probíhá v oblasti ramen, loktů a kyčlí, a proto bolesti těchto kloubů velmi často souvisí s dysfunkcí žlučníku a jater.

Naproti tomu bolesti kolen jsou často způsobeny dysfunkcí ledvin.

Obecně platí, že pokud vás bolí klouby, vždy byste měli pomoci ledvinám odplavit odpadní soli a toxické látky z těla. Odlehčete stravu, snižte příjem soli, nepoužívejte pepř, omezte brambory, maso a alkohol.

Důležité je poradit se s odborníky na rehabilitaci a srovnat své držení těla, aby zbytečně nedocházelo k jednostrannému přetěžování některých kloubů.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje KLOUBY a LEDVINY. K tomu denně užívat tinktury z pupenů BOROVICE . Dále doporučuji přírodní kapsle KLOUBY.

Čaje je možné nahradit čajovým koncentrátem KLOUBY A PÁTEŘ.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Minerály ODKYSELENÍ, Omega 3.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?