PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Krevní tlak vysoký

Vysoký krevní tlak se stal civilizačním onemocněním, které postihuje stále mladší věkové skupiny.

Na jeho vzniku se významně podílí všudypřítomný stres, nadměrná konzumace soli v potravinách, zejména v hotových pokrmech, nedostatek pohybu a celkově špatný pitný a stravovací režim.

Podle mých osobních zkušeností většina klientů trpí vysokým krevním tlakem, který je způsobený dysfunkcí ledvin a nadledvinek. Podíl osob, které mají vysoký krevní tlak vlivem dysfunkce srdeční, je daleko menší.

Při prvním zjištění vysokého krevního tlaku doporučuji zkusit nejdříve upravit životní styl a ovlivňovat jej přírodní léčbou. Až následně, pokud přírodní léčba selže, nasadit trvalou chemickou léčbu.

Pokud máte vysoký krevní tlak a užíváte léky, vždy se poraďte s odborníkem na bylinnou léčbu. Léky nemůžete den ze dne vysadit a pokud k nim začnete bez porady užívat byliny, může se stát, že budete mít krevní tlak extrémně nízký nebo může dojít k jiným závažným komplikacím.

Pokud máte zjištěný vysoký krevní tlak a ještě neužíváte léky, doporučuji upravit životní styl a nasadit následující doporučení.

Doporučujeme:

Denně pijte čaj HYPERTONIK ¾ litru za den. K tomu denně užívejte tinktury z pupenů MEDVĚDÍ ČESNEK a tinkturu z bylin JMELÍ a také HOŘČÍK.

Pokud se krevní tlak postupně upraví, přejděte na směs z pupenů HYPERTONIK a užívejte ji podle návodu dlouhodobě, dále užívejte HOŘČÍK.

Tato směs je také vhodná pro osoby, které nemají trvale vysoký krevní tlak. Můžete ji užít jen nárazově při potížích. Také je možné jí kombinovat s léky na vysoký krevní tlak, ale pouze pod pravidelnou kontrolou.

Doplnit:

Omega 3, Pohoda

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?