PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Migréna

Migréna je zvláštní záchvatovitá bolest hlavy spojená s rozostřeným viděním, světloplachostí, nevolností, někdy zvracením a celkovou slabostí.

Projevy migrény mohou trvat od několika hodin až po několik dní. Migréna nejčastěji postihuje ženy ve věku do 35 let, pak se většinou projevy zmírňují, někdy úplně vymizí.

Z pohledu alternativní medicíny ji v zásadě způsobuje dysfunkce žlučníku, močového měchýře a hormonální dysbalance. Nad všemi třemi stojí trvalý stres.

Hormonální dysbalanci lze velmi dobře odhalit, pokud se migrény opakují pravidelně v období před menstruací a při ovulaci.

Migrény způsobené dysfunkcí močového měchýře z mých zkušeností většinou postihují muže. Projevují se bolestmi začínajícími v oblasti zátylku, někdy temene hlavy.

Migrény způsobené dysfunkcí žlučníku bývají nejčastější. Neznamená to nutně, že by klient měl žlučníkové záchvaty, ale může mít žlučník podrážděný od permanentního psychického vypětí, vlivem špatného složení jídelníčku či léků apod. Tyto migrény se projevují počínající bolestí na spáncích, na čele a za očima.

Důležité je upozornit, že při pravidelně se opakujících bolestech hlavy je vždy důležité navštívit lékaře a vyloučit závažná onemocnění, při kterých mohou být bolesti hlavy průvodním příznakem.

Často je migréna zaměňována s bolestí hlavy způsobenou trvalým, chronickým zánětem čelních dutin. Pokud trpíte na celoroční chronické rýmy, zkuste nejdříve léčbu jako při zánětu čelních dutin.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?