PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Molusky

Jedná se o vystouplé pupínky - puchýřky na kůži podobné bradavicím, ale na rozdíl od nich mají pravidelný polokulovitý tvar s propadlým středem. Objeví se na jednom místě a postupně se rozšiřují po celém těle. Nejčastěji tímto onemocněním trpí malé děti, ale také i dospělí. U dospělých se většinou jedná o pohlavní formu této choroby.

Molusky způsobují viry, podobně jako bradavice, a jejich nakažlivost je veliká. Nejčastěji se u dětí přenáší v bazénech, společných zařízeních, u dospělých pak pohlavním stykem.

Lékaři někdy doporučují u dětí molusky odstranit chirurgicky. Tento zákrok bývá pro děti velmi bolestivý, traumatizující, ale často bez velkého efektu. Virové molusky se v krátké době manifestují na kůži znova.

Přírodní léčba bývá velmi účinná, ale je nutné užívat přípravky zevně i vnitřně. Důležité je mít trpělivost, nečekat úspěch za týden. V době léčby dodržovat maximální hygienické zásady a nechodit do bazénů a společných zařízení.

Doporučujeme:

Zevně : 1-2x denně potírat puchýřky přípravkem Bradavicové mazání

Vnitřně: IMUNOfungin Bio + Lichořeřišnice pupeny 

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?