PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Molusky

Jedná se o vystouplé pupínky - puchýřky na kůži podobné bradavicím, ale na rozdíl od nich mají pravidelný polokulovitý tvar s propadlým středem. Objeví se na jednom místě a postupně se rozšiřují po celém těle. Nejčastěji tímto onemocněním trpí malé děti, ale také i dospělí. U dospělých se většinou jedná o pohlavní formu této choroby.

Molusky způsobují viry, podobně jako bradavice, a jejich nakažlivost je veliká. Nejčastěji se u dětí přenáší v bazénech, společných zařízeních, u dospělých pak pohlavním stykem.

Lékaři někdy doporučují u dětí molusky odstranit chirurgicky. Tento zákrok bývá pro děti velmi bolestivý, traumatizující, ale často bez velkého efektu. Virové molusky se v krátké době manifestují na kůži znova.

Přírodní léčba bývá velmi účinná, ale je nutné užívat přípravky zevně i vnitřně. Důležité je mít trpělivost, nečekat úspěch za týden. V době léčby dodržovat maximální hygienické zásady a nechodit do bazénů a společných zařízení.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Související nemoci a orgány
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?