PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nadváha

Pokud chce nějaký výrobce prodat svůj produkt a je to s ohledem na typ produktu možné, vždy k němu připojí větu, že působí na nadváhu.

Hubnutí je velmi častým tématem rozhovorů nejen mezi ženami, ale i muži, a v posledních letech i mezi čím dál mladšími dívkami.

Všichni jsme na jednu stranu „masírováni“ médii o ideálu ženské krásy, který podle mého názoru vypadá jako ramínko na šaty. Na druhou stranu nám reklamy vnucují „zdravé svačinky“, které jsou plné cukru, bílé mouky a ztužených tuků.

Osob, které jsou obézní z důvodu závažné hormonální či metabolické poruchy je minimum. Všichni ostatní jsme „nemocní psychicky“, a tím máme tendenci tloustnout, nebo extrémně hubnout.

Záměrně používám množné číslo, jelikož i mě osobně se tento problém týká. Celý život jsem bojovala s tím, že chci mít ideální míry a ideální váhu. Tak jako většina žen jsem si vytvořila ve svém těle tzv. jo-jo efekt. Můj organismus si neustále vytvářel tukové zásoby na „horší časy“, až se zase zblázním a začnu držet nějakou redukční dietu, při které bude chudák hladovět.

Mým problémem nikdy nebyl nedostatek pohybu. Cvičení mě vždy bavilo a provozovala jsem jej velmi aktivně. Má hlava mi však neustále říkala: „Jsi ošklivá a tlustá, nezasloužíš si, aby tě měli rádi.“

Nepřipomíná vám to něco…? Jsou to všechno programy nahrané v našem podvědomí, které se nám tam dostaly v průběhu našeho života. Aniž bychom si to uvědomovali, tak nás velmi intenzivně ovlivňují.

Skutečností je, že pokud budete správným způsobem pracovat se svým podvědomím a uvolníte se po psychické stránce, tak nebudete mít chuť na tuny sladkostí, čokolády, rohlíků a jiných pochutin. Prostě se začnete mít rádi a nebudete potřebovat jídelní náhražky lásky.

Proč to vše píšu? Ráda bych, abyste si uvědomili, že neexistuje čaj, tableta či kapky, které když si vezmete, tak zhubnete. Vše je jen doplněk k vaší práci s podvědomím, jídelníčkem a pohybem. Pokud nespojíte tyto věci dohromady, tak to prostě nefunguje, anebo to funguje jen chvíli.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?