PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nadýmání

Pokud se najíme a strava nám přijde do začátku tenkého střeva - dvanácterníku, tak se v tomto místě začne mísit se žlučí a trávicími enzymy slinivky.

Když nám tyto orgány nepracují správně, dochází k tomu, že strava začne kvasit a způsobovat nadýmání a trvalé překyselení.

Důvody jsou již chronicky známé: trvalý stres, který zatěžuje trávicí trakt, převažující kyselinotvorná strava, nadužívání léků a alkoholu.

Pokud je tento stav dlouhodobý, postupně vede k tzv. refluxu jícnu, žaludečním či dvanáctníkovým vředům a dalším onemocněním gastrointestinálního traktu.

Řešení je však jednoduché. Přemýšlejte nad tím, co jíte!  Uvolňujete stres vhodným pohybem a užívejte přírodní preparáty na podporu trávení.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?