PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nadýmání

Pokud se najíme a strava nám přijde do začátku tenkého střeva - dvanácterníku, tak se v tomto místě začne mísit se žlučí a trávicími enzymy slinivky.

Když nám tyto orgány nepracují správně, dochází k tomu, že strava začne kvasit a způsobovat nadýmání a trvalé překyselení.

Důvody jsou již chronicky známé: trvalý stres, který zatěžuje trávicí trakt, převažující kyselinotvorná strava, nadužívání léků a alkoholu.

Pokud je tento stav dlouhodobý, postupně vede k tzv. refluxu jícnu, žaludečním či dvanáctníkovým vředům a dalším onemocněním gastrointestinálního traktu.

Řešení je však jednoduché. Přemýšlejte nad tím, co jíte!  Uvolňujete stres vhodným pohybem a užívejte přírodní preparáty na podporu trávení.

Doporučujeme:

Varianta I.

Střídavě po dni pít čaje NAFOUKLÉ BŘICHO a ŽLUČNÍK. K tomu denně užívat tinktury z pupenů OSTROPETŘEC a přírodní kapsle DIGESTIV.

Varianta II.

Bylinný čaj ODKYSELENÍ ORGANISMU. K tomu tinktura z bylin Kondurango a přírodní kapsle DIGESTIV.

Varianta III.

Dlouhodobé užívání směsi z pupenů TRÁVICÍ SMĚS po každém větším jídle  nebo dlouhodobé užívání přírodních kapslí DIGESTIV po jídle.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?