PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nadýmání

Pokud se najíme a strava nám přijde do začátku tenkého střeva - dvanácterníku, tak se v tomto místě začne mísit se žlučí a trávicími enzymy slinivky.

Když nám tyto orgány nepracují správně, dochází k tomu, že strava začne kvasit a způsobovat nadýmání a trvalé překyselení.

Důvody jsou již chronicky známé: trvalý stres, který zatěžuje trávicí trakt, převažující kyselinotvorná strava, nadužívání léků a alkoholu.

Pokud je tento stav dlouhodobý, postupně vede k tzv. refluxu jícnu, žaludečním či dvanáctníkovým vředům a dalším onemocněním gastrointestinálního traktu.

Řešení je však jednoduché. Přemýšlejte nad tím, co jíte!  Uvolňujete stres vhodným pohybem a užívejte přírodní preparáty na podporu trávení.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Související nemoci a orgány
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?