PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Neplodnost

Hlavními příčinami ženské neplodnosti bývají odsouvání počátku početí do pozdějšího věku, dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce již od adolescentního období, chronický stres, nekvalitní strava a nevyvážený jídelníček.

Častými příčinami jsou různá onemocnění, která způsobují špatnou průchodnost cest pro pohlavní buňky, špatné vnitřní prostředí ženy. Jsou to poruchy činnosti žláz s vnitřní sekrecí, zejména štítné žlázy, hypofýzy a nadledvinek.

U mužů má silný vliv na kvalitu a množství spermií životní prostředí, strava a stres. Neplodnost mohou způsobovat i různá onemocnění jako záněty varlat a prostaty, křečové žíly v šourku a genetické poruchy.

Při neplodnosti je vždy důležité vyšetření obou partnerů. Pokud se jedná o neplodnost způsobenou tvorbou nekvalitních pohlavních buněk, špatným vnitřním prostředím, hormonální dysbalancí nebo špatným životním stylem včetně stresu, tak se přímo nabízí přírodní forma řešení.

Doporučujeme:

Muži:

Střídavě po dni pít čaje LEDVINY MUŽI a PROSTATIN. K tomu užívat tinkturu z pupenů KOTVIČNÍK a přírodní kapsle POHODA nebo jen kapsle KOTVIČNÍK.

Ženy:

Střídavě po dni pít čaje NEPLODNOST a JÁTRA. K tomu denně užívat kapsle FEMINA HAPPY a OMEGA 3.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Kelp, Pohoda

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?