PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Osteoporóza

Dříve toto onemocnění postihovalo zejména ženy ve starším věku a bylo způsobováno sníženou hladinou ženských hormonů, a v důsledku toho nadměrným vylučováním vápníku z kostí.

V současné době se toto onemocnění vyskytuje již mezi dospívajícími dětmi, a to u dívek i u chlapců.

Hlavním důvodem je nevyvážená strava, ve které převažují cukry, ztužené tuky a bílá mouka. Tedy kyselinotvorné potraviny, které organismus neutralizuje vyplavováním zásaditých minerálů a dalších vitamínů, zejména vitamínů řady B.

Dalším faktorem podporujícím vznik osteoporózy již mladším věku je nadměrné užívání hormonálních léků a léků obecně.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?