PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Páteř

Příčin bolesti páteře může být mnoho, nejčastěji se však vyskytují tzv. ischiadické bolesti vycházející z bederní nebo křížové páteře a jdoucí po sedacím nervu.

Tento nerv prochází přes hýždě po zevních stranách dolních končetin až k prstům a může kdekoliv v dráze svého průchodu způsobovat bolesti i necitlivost. Sedací nerv bývá velmi často utlačen při poškození meziobratlových plotének.

Základem léčby je správná rehabilitace v akutní fázi a následně pravidelný pohyb, který zajistí posílení zádových a břišních svalů jakožto základní opory páteře.

Byliny nám mohou přinést úlevu v oblasti neuralgických bolestí a uvolnění svalů podél páteře, které bývají v akutní fázi bolesti v křeči.

Pokud budeme užívat byliny, pak nemusíme užívat silná analgetika, která poškozují zejména játra a ledviny, případně je můžeme užívat pouze v minimálním množství.

Jestliže trpíte dlouhodobými bolestmi zad, zkuste se zamyslet nad tím, co všechno ve svém životě máte na svých zádech naloženo, jelikož chronická bolest je signál, že to již nemůžete unést!

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?