PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Poruchy menstruace

Slabé, nepravidelné či chybějící menstruační krvácení se v dřívějších dobách týkalo zejména starších žen, u nichž se s ohledem na jejich věk již předpokládal postupný přechod do období klimakteria a postupné vymizení menstruačního cyklu.

V posledních letech se ovšem věková hranice takto postižených žen rapidně snižuje a není výjimkou, že ženy ve věku kolem 35 let mají příznaky klimakteria.

Ptáte se, jak je to možné? Oficiální výzkumy a statistiky jsem nikde nenašla, ale pokud vycházím ze své praxe, jsem přesvědčena, že menstruační cyklus žen ovlivňuje několik důležitých faktorů.

Jedním z nich je velmi silný a chronický stres. Dále nadměrné užívání hormonálních preparátů, vysoký výskyt hormonů v potravě, nedostatek vitamínů a minerálů v přirozené stravě a v neposlední řadě i celkový životní styl. Zejména vysoká stylizace žen do mužských rolí.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje ŽENSKÝ, LEDVINY ŽENY. Tyto čaje neustále po dni střídat. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů JEŘÁBU PTAČÍHO a přírodní kapsle FEMINA HAPPY.

Po úpravě menstruačního systému doporučuji užívat 4–6 týdnů tinkturu ze směsi z pupenů ŽENSKÝ + kapsle FEMINA HAPPY.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Omega 3, kapsle Pohoda

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?