PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Poruchy menstruace

Slabé, nepravidelné či chybějící menstruační krvácení se v dřívějších dobách týkalo zejména starších žen, u nichž se s ohledem na jejich věk již předpokládal postupný přechod do období klimakteria a postupné vymizení menstruačního cyklu.

V posledních letech se ovšem věková hranice takto postižených žen rapidně snižuje a není výjimkou, že ženy ve věku kolem 35 let mají příznaky klimakteria.

Ptáte se, jak je to možné? Oficiální výzkumy a statistiky jsem nikde nenašla, ale pokud vycházím ze své praxe, jsem přesvědčena, že menstruační cyklus žen ovlivňuje několik důležitých faktorů.

Jedním z nich je velmi silný a chronický stres. Dále nadměrné užívání hormonálních preparátů, vysoký výskyt hormonů v potravě, nedostatek vitamínů a minerálů v přirozené stravě a v neposlední řadě i celkový životní styl. Zejména vysoká stylizace žen do mužských rolí.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?