PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Štítná žláza

Štítná žláza je velmi důležitá žláza s vnitřní sekrecí, která je uložená v oblasti krku.

Ovlivňuje velmi mnoho tělesných pochodů v organismu – tělesnou hmotnost, termoregulaci, hospodářství s vápníkem, kvalitu kloubů, svalů, šlach, plodnost, psychiku, celkový metabolismus.

Nejčastějšími onemocněními jsou zvýšená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména hubnutím, zrychleným tepem a bušením srdce, anebo snížená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména přibíráním na váze, pocitem chladu, únavou.

V posledních letech se velmi rozšířilo onemocnění štítné žlázy – autoimunitní zánět. Tento zánět vzniká kombinací vlivu dlouhodobého chronického stresu, nadužíváním léků, zejména hormonálních a špatným životním stylem.

Klasická medicína tento zánět léčí podáváním hormonů štítné žlázy, i když hormonální činnost je u tohoto typu onemocnění správná. Pokud trpíte tímto onemocněním, v první řadě se zamyslete nad svojí psychikou.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Související nemoci a orgány
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?