PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Štítná žláza

Štítná žláza je velmi důležitá žláza s vnitřní sekrecí, která je uložená v oblasti krku.

Ovlivňuje velmi mnoho tělesných pochodů v organismu – tělesnou hmotnost, termoregulaci, hospodářství s vápníkem, kvalitu kloubů, svalů, šlach, plodnost, psychiku, celkový metabolismus.

Nejčastějšími onemocněními jsou zvýšená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména hubnutím, zrychleným tepem a bušením srdce, anebo snížená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména přibíráním na váze, pocitem chladu, únavou.

V posledních letech se velmi rozšířilo onemocnění štítné žlázy – autoimunitní zánět. Tento zánět vzniká kombinací vlivu dlouhodobého chronického stresu, nadužíváním léků, zejména hormonálních a špatným životním stylem.

Klasická medicína tento zánět léčí podáváním hormonů štítné žlázy, i když hormonální činnost je u tohoto typu onemocnění správná. Pokud trpíte tímto onemocněním, v první řadě se zamyslete nad svojí psychikou.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?