PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Štítná žláza

Štítná žláza je velmi důležitá žláza s vnitřní sekrecí, která je uložená v oblasti krku.

Ovlivňuje velmi mnoho tělesných pochodů v organismu – tělesnou hmotnost, termoregulaci, hospodářství s vápníkem, kvalitu kloubů, svalů, šlach, plodnost, psychiku, celkový metabolismus.

Nejčastějšími onemocněními jsou zvýšená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména hubnutím, zrychleným tepem a bušením srdce, anebo snížená činnost štítné žlázy, která se projevuje zejména přibíráním na váze, pocitem chladu, únavou.

V posledních letech se velmi rozšířilo onemocnění štítné žlázy – autoimunitní zánět. Tento zánět vzniká kombinací vlivu dlouhodobého chronického stresu, nadužíváním léků, zejména hormonálních a špatným životním stylem.

Klasická medicína tento zánět léčí podáváním hormonů štítné žlázy, i když hormonální činnost je u tohoto typu onemocnění správná. Pokud trpíte tímto onemocněním, v první řadě se zamyslete nad svojí psychikou.

Doporučujeme:

Zvýšená funkce:

Čaj ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - ZVÝŠENÁ a k tomu tinktura z pupenů ČERNÝ JEŘÁB, v případě bušení srdce i HLOH.

Snížená funkce:

Čaj ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - SNÍŽENÁ a k tomu tinktura z pupenů ČERNÝJEŘÁB + kapsle KELP

Autoimunitní zánět:

Čaj ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - SNÍŽENÁ - vždy jen 1/4 litr ráno a k tomu čaj ANTISTRES ½ litru za den. K tomu denně tinktura z pupenů ČERNÝ JEŘÁB a přírodní kapsle POHODA.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

přírodní kapsle Vilcacora , Omega 3

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?