PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Zácpa

Akutní zácpa bývá většinou způsobena nějakou jednorázovou dietní chybou, případně se jedná o tzv. cestovní zácpu, přechodně způsobenou změnou prostředí, stravy či vody.

Při akutní zácpě většinou stačí zvýšit příjem vody a zařadit do svého jídelníčku švestky, fíky nebo lněné semínko.

Chronická zácpa bývá velmi často způsobena dysfunkcí žlučníku a jater. Dále se na ní může podílet psychické vypětí a z velké části ji způsobuje dlouhodobě špatné složení jídelníčku s převahou bílé mouky, cukru, masa a s malým podílem vlákniny.

U chronické zácpy je potřeba vždy u lékaře vyloučit závažná onemocnění, např. nádorová onemocnění nebo Crohnovu chorobu.

Doporučujeme:

Pít čaje VYPRÁZDNĚNÍ ¼ litru večer a ČISTÍCÍ ½ litru v průběhu dne. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů BRUSINKA. Velmi účinné jsou přírodní kapsle DIGESTIV, a to zejména na "cestovní zácpu".

Doplnit:

Omega 3, Kelp

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?