PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Žlučové kameny

Nejčastějšími příčinami jejich vzniku je celkově špatný životní stylnesprávná skladba stravy s převahou tuků, cukrů a bílé mouky. Dále také užívání léků, zejména hormonálních či na snížení cholesterolu. Žlučové kameny často vznikají v těhotenství.

Kameny ve žlučníku se dlouhou dobu nemusí projevovat a lékař je může objevit náhodně při vyšetření.

Žlučové kameny jsou z velké části tvořeny cholesterolem (cholesterolové kameny) nebo pigmentem (pigmentové kameny).

Obojí je možné ve většině případů vyloučit z těla metodou očisty žlučníku podle Dr. Berana. Tuto metodu doporučuji s velkým úspěchem svým klientů již několik let. U všech se podařilo při dodržení postupu žlučník a žlučovody vyčistit. Je potřeba jen čas a trpělivost.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?