PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

O společnosti

Česká společnost Serafin byliny s.r.o. se stará o Vaše zdraví již od roku 2004.

Serafíni jsou andělé, jejichž posláním jsme se nechali inspirovat. Podstatou andělů Serafínů je ryzí láska, přináší světlo, naději a soucit.
S láskou a porozuměním vyrábíme jedinečné přírodní produkty pro vaše zdraví a dobrou pohodu. Základem naší práce jsou bohaté zkušenosti z poznatků přírodní medicíny, tradiční čínské medicíny, hluboké znalosti bylin a jejich účinků, ale také díky stálému učení se a bádání.

Nabízíme prostředky nejstaršího lékaře na světě, který je osvědčený tisíce let a nikdy neuškodí – přírody.

Jako držitelé ocenění Firma Karlovarského kraje 2017 stavíme na etických principech práce. Dbáme na kvalitu a spokojenost. Využíváme pouze prvotřídní suroviny z ekologicky čistých oblastí a vyhýbáme se konzervačním látkám, dochucovadlům, barvivům, přidaným cukrům a jiným chemickým aditivům.

Klademe velký důraz na odbornost. Naším cílem není prodat, ale pomoci při uzdravení. Poradenství pro naše zákazníky poskytuje tým skvělých odborných poradkyň. Na ně se může každý obrátit osobně v rámci jejich poradny nebo dotazem prostřednictvím emailu: poradna@serafinbyliny.cz

Spolupracujeme se zajímavými osobnostmi:

Aneta Benediktová – přední holistická terapeutka a bylinářka. Autorka receptur našich výrobků. Vede náš tým poradců.

Pavlína Kourková – malířka a ilustrátorka, autorka maleb na našich etiketách a obalech.

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - známá česká pedagožka, badatelka, publicistka a spisovatelka. Podle jejích receptur vyrábíme skvělé přípravky na vlasy.

Vzdělávání je pro náš obor důležité a máme na paměti, že je stále se co učit. Snažíme se prostřednictvím vzdělávacích seminářů předávat odborné znalosti tak, aby mohli naši odběratelé svým zákazníkům na prodejnách co nejlépe poradit.

Osobně se s námi můžete setkat na výstavách. Vaše názory jsou pro nás vždy velmi inspirující

Hodnoty a vize společnosti

ikona 1 
Kvalita (surovin i výsledného produktu)

ikona 2 
Spokojený zákazník

ikona 3 
Dodržování etického kodexu a morálních hodnot ve všech vztazích

ikona 4 
Vzdělávání se v oboru přírodní medicíny

ikona 5 
Ctíme a při naší práci vycházíme z dlouholetých odkazů a tradic


Certifikát - small CertifikátBIO - small

Základní předpoklad pro výrobu našich produktů je kvalita, kterou dokládají Certifikáty ISO 9001. Produkty vyrábíme z čerstvých bylin, které si sami sbíráme či pěstujeme v ekologicky čistých prostorách. V případě sušených bylin tříbíme dodavatele na ty nejlepší v České republice.

Naše výrobní prostory jsou posvěcené. Výrobky si v sobě nesou to, co těmito prostory šíříme. Je to radost, láska a především poctivost.

 Certifikát ISO

 Certifikát BIO


Součástí naší práce je odborné poradenství. Své dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu, v případě hlubších rad je nejvhodnější navštívit poradnu. Můžete též využít návštěvy našeho profilu na Facebooku, kde píšeme články o zdraví, diskutujeme a odpovídáme na otázky našich fanoušků. Také podáváme praktické rady a sdílíme zajímavá fakta z naší práce.

Vzdělávání je pro náš obor důležité a máme na paměti, že je stále se co učit. Snažíme se prostřednictvím seminářů pro naše odběratele předávat odborné informace o práci s našimi produkty tak, aby mohli svým zákazníkům na prodejnách co nejlépe poradit.


Náš tým

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?