PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

O společnosti


Česká společnost Serafin byliny s.r.o. se stará o Vaše zdraví již od roku 2004.

Serafíni jsou andělé, jejichž posláním se nechala naše společnost inspirovat. Podstatou andělů Serafínů je ryzí láska, jsou považováni za anděly z čisté lásky, ohně a světla. Zajišťují, aby se k božství dostala pozitivní energie, a tuto energii vysílají i směrem k nám do fyzického světa. Jsou neustále v pohybu a v nějaké činnosti. Slovo serafín znamená„žár“ – jinými slovy tito andělé pracují se spalující božskou láskou a soucítěním.

S láskou a porozuměním vyrábíme jedinečné přírodní produkty, které, jak doufáme, budou pomáhat vašemu zdraví. Toto poselství můžeme šířit díky bohatým zkušenostem shrnujícím poznatky alternativní medicíny, tradiční čínské medicíny, hluboké znalosti bylin a jejich účinků, ale také díky stálému učení se a bádání.

Nabízíme prostředky nejstaršího lékaře na světě, který je osvědčený tisíce let a nikdy neuškodí – přírody.

Hodnoty společnosti se zakládají na etických principech spolupráce. Dbáme na kvalitu a spokojenost. Ctíme ruční výrobu. Využíváme pouze prvotřídní suroviny z ekologicky čistých oblastí a vyhýbáme se konzervačním látkám, dochucovadlům, barvivům, přidaným cukrům a jiným chemickým aditivům.

Hodnoty a vize společnosti

ikona 1 
Kvalita (surovin i výsledného produktu)

ikona 2 
Spokojený zákazník

ikona 3 
Dodržování etického kodexu a morálních hodnot ve všech vztazích

ikona 4 
Vzdělávání se v oboru přírodní medicíny

ikona 5 
Ctíme a při naší práci vycházíme z dlouholetých odkazů a tradic


Certifikát - small

Základní předpoklad pro výrobu našich produktů je kvalita, kterou dokládají Certifikáty ISO 9001. Produkty vyrábíme z čerstvých bylin, které si sami sbíráme či pěstujeme v ekologicky čistých prostorách. V případě sušených bylin tříbíme dodavatele na ty nejlepší v České republice.

Naše výrobní prostory jsou posvěcené. Výrobky si v sobě nesou to, co těmito prostory šíříme. Je to radost, láska a především poctivost.

 Certifikát ISO


Součástí naší práce je odborné poradenství. Své dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu, v případě hlubších rad je nejvhodnější navštívit poradnu. Můžete též využít návštěvy našeho profilu na Facebooku, kde píšeme články o zdraví, diskutujeme a odpovídáme na otázky našich fanoušků. Také podáváme praktické rady a sdílíme zajímavá fakta z naší práce.

Vzdělávání je pro náš obor důležité a máme na paměti, že je stále se co učit. Snažíme se prostřednictvím seminářů pro naše odběratele předávat odborné informace o práci s našimi produkty tak, aby mohli svým zákazníkům na prodejnách co nejlépe poradit.


Náš tým

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru