PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Andělská apatyka Serafin - poradna A.Benediktové

Termíny poradny:

04. 12.
Aneta Benediktová
Trocnovská 1984 Sokolov

Otevírací doba:

PO 9:00 17:00
ÚT 9:00 17:00
ST 9:00 17:00
ČT 9:00 17:00
9:00 17:00

 Poradenství poskytuje Aneta Benediktová. V rámci poradny klient obdrží návrhy bylinné léčby a další doporučení na základě irisdiagnostiky. PORADNA NENÍ PŘÍMO V PRODEJNĚ!

Irisdiagnostiku a návrh bylinné léčby provádí A.Benediktová.  Poradna odhalí příčiny zdravotního problému klienta a odborný poradce navrhne odpovídající bylinnou léčbu. Můžete si zde v Anděské apatyce a také v Andělské apatyce Karlovy Vary, Zeyerova 1116  rezervovat termín do poradny Anety Benediktové, která se řadí mezi přední odborníky na irisdiagnostiku v České republice.  Poradenství paní A.Benediktové se koná v prostorách firmy Serafin-byliny s.r.o., Trocnovská 1984 Sokolov

V příjemném prostředí Andělské apatyky Vám nabízíme kompletní sortiment výrobků SERAFIN - bylinné čaje, tinktury, přírodní kapsle, čajové koncentráty , jednodruhové byliny. 

Můžete si zde sami namíchat svůj vlastní čaj z nabízených vážených bylin

 Jako doplňkový sortiment zde najdete výrobky firmy Energy, Mycomedica. Najdete u nás i voňavou aromaterapii Hanna Maria nebo přírodní kosmetiku Nobilis Tilia, sennou kosmetiku, Iris kosmetiku nebo ručně vyráběná mýdla a šumivky.

 Vstřícný personál Vám ochotně poradí s výběrem vhodných bylinných produktů a jejich vzájemnou kombinaci.

Pro váš klid a odpočinek si můžete sednout na malém baru a vychutnat si skvělý čaj nebo kafíčku. Určitě zde k němu najdete i něco dobrého. Čaj a kafe uvaříme i  s sebou!

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?