PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Andělská apatyka Serafin - poradna B.Harvišová

paní Dvořáková
Jurečkova 3 Ostrava

Otevírací doba:

Po - Pá: 9:00 - 17:00

 Měření základního stavu vnitřních orgánů orgánovým scannerem KOS. Měření odhalí příčiny zdravotního problému klienta a odborný poradce navrhne odpovídající bylinnou léčbu. Měření provádí: Barbora Harvišová    

V příjemném prostředí Andělské apatyky Vám nabízíme kompletní sortiment výrobků SERAFIN - bylinné čaje, tinktury, přírodní kapsle, čajové koncentráty , jednodruhové byliny. 

Můžete si zde sami namíchat svůj vlastní čaj z nabízených vážených bylin

 Jako doplňkový sortiment zde najdete výrobky firmy Energy, Mycomedica. Najdete u nás i voňavou aromaterapii Hanna Maria nebo přírodní kosmetiku Nobilis Tilia, sennou kosmetiku, Iris kosmetiku nebo ručně vyráběná mýdla a šumivky.

 Vstřícný personál Vám ochotně poradí s výběrem vhodných bylinných produktů a jejich vzájemnou kombinaci.

Pro váš klid a odpočinek si můžete sednout na malém baru a vychutnat si skvělý čaj nebo kafíčku. Určitě zde k němu najdete i něco dobrého. Čaj a kafe uvaříme i  s sebou!

V rámci Andělské apatyky se můžete objdednat na  konzultace - poradenství paní Ing. B Harvišové.  Bližší informace a objednávky získáte v prodejně nebo zde

Prodejnu můžete využít i jako odběrné místo pro objednávky z e-shopu.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?