PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Aneta Benediktová - poradna pro přirozené zdraví

Aneta Benediktová
Dobrovského 144/11 Mariánské Lázně

Otevírací doba:

Dle objednávek

    Exkluzivní poradna Aneta Benediktové s individuálním objednáním a individuálním přístupem. Na objednávky volejte 720 680 451. S termínem vám ráda vyjdu vstříc!

OBJEDNÁVKY:   prostřednictvím rezervačního systému zde nebo telefonicky, kde se s klienty domlouvám  individuálně podle jejich časových možností.

                               Relaxační a uvolňovací techniky pouze telefonicky. tel. 720 680 451

                              Základní cena: 400,-Kč / irisdiagnostika a návrhy přírodní léčby. Relaxační a uvolňovací techniky - dle individuální domluvy

Místo exkluzivní poradny Anety Benediktové se nachází v prostorách krásné vily uprostřed zeleně v Mariánských Lázních. Toto příjemné prostředí dává možnost k individuální práci s každým jednotlivým klientem. V rámci poradny pro přirozené zdraví paní Aneta Benediktová využívá irisdiagnostiky, dále podle ní tvoří přesný návrh bylinné léčby. V rámci poradny je možné po domluvě realizovat relaxační a uvolňovací techniky, práce s dechem a jiná potřebná cvičení.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?