PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

NATURAL Písek

V tuto chvíli není žádný volný termín poradny.

Pavlátová Jitka
Budovcova 4/105 (Budějovické předměstí) Písek

Otevírací doba:

PO 6:00 - 17:00
ÚT 6:00 - 17:00
ST 6:00 - 17:00
ČT 6:00 - 17:00
6:00 - 17:00
       SO 8:00 - 12:00

Měření základního stavu vnitřních orgánů orgánovým scannerem KOS. Měření odhalí příčiny zdravotního problému klienta a odborný poradce navrhne odpovídající bylinnou léčbu. Měření provádí: Hana von Jarolim 

Nabízíme kompletní sortiment od společnosti Serafin byliny, různé druhy potravin, zdravého životního stylu BIO, RAW, farmářských výrobků, Fair trade i dia výrobky.
Vyberete si z široké škály přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, džemů, sirupů ale také z chlazených výrobků, vegetariánských pomazánek, sýrů, jogurtů nebo tvarohů.

V naší jídelně došlo k nárůstu stravovací plochy a zároveň i ke zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům, např. formou nově zřízeného dětského koutku. Jídelna má nyní 60 míst k sezení a s prodejnou je propojena bezbariérovým přístupem.

Paní Jitka Pavlátová byla oceněna jako Živnostník Písecka za rok 2006. V tomtéž roce získala její provozovna také certifikát Společnost přátelská rodině.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?