PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

TULSI KRÁMEK - poradna B.Harvišová

Mgr. Alena Barvová
Smetanova 810 Vsetín
+420 605 469 558

Otevírací doba:

PO 9:00 17:00
ÚT 9:00 17:00
ST 9:00 17:00
ČT 9:00 17:00
9:00 17:00
SO 9:00 11:30

 

Měření základního stavu vnitřních orgánů orgánovým scannerem KOS. Měření odhalí příčiny zdravotního problému klienta a odborný poradce navrhne odpovídající bylinnou léčbu. Měření provádí: Barbora Harvišová

Tulsi krámek se nachází přímo v centru Vsetína a má vchod ze zadní strany parkoviště u Albertu. Byl otevřen v roce 2012 a od této doby se o Vás pečlivě postarají jeho vstřícní zaměstnanci. Nabídkou široké škály produktů tu každý narazí na to správné, čím by podpořil své zdraví!

V krámku je možno zakoupit přírodní přípravky alternativní medicíny, tradiční indické medicíny - ájurvédy, částečně i čínské medicíny a také aromaterapie. Je zde celý sortiment firmy Serafin a Energy. Dále je krámek zaměřen na zdravou výživu, kvalitní čaje, indické koření, přírodní kosmetiku a přírodní aromaterapeutickou kosmetiku K.Hádka, bachovky, přírodní barvy na vlasy značky KHADI , přírodní šampony, oleje atd.

 V krámku je také nabídka knih z oblasti alternativní medicíny – zdraví, léčení a životního stylu.

TATO PRODEJNA NABÍZÍ MOŽNOST IRISDIAGNOSTIKY OD ANETY BENEDIKTOVÉ NA DÁLKU. PTEJTE SE NA PRODEJNĚ.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?