PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Verbena J&B s.r.o.

paní Musálková, paní Dvořáková
Jurečkova 3 Ostrava

Otevírací doba:

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Měření základního stavu vnitřních orgánů orgánovým scannerem KOS. Měření odhalí příčiny zdravotního problému klienta a odborný poradce navrhne odpovídající bylinnou léčbu. Měření provádí: Barbora Harvišová     Nabídka: čajů, bylinek, zdravé výživy, sudových vín, suchých plodů, ořechů a pečiva.

V naší stylové prodejně Verbena nabízíme široký sortiment zdravých potravin, ucelenou řadu bylinných produktů české firmy Serafin a také aromaterapii Hanna Maria či přírodní kosmetiku, zakoupit můžete i nevšední dárky. Podporujeme především naše regionální výrobce, ať už kvalitního pečiva a jiných zdravých dobrot, domácích pomazánek či poctivých marmelád a bylinných sirupů.

Naší filozofií je ukázat zákazníkovi, že existuje alternativa pro zdravější životní styl. K tomu patří bezesporu správný způsob stravování, který spočívá zejména ve výběru kvalitních potravin. Každému zákazníkovi se snažíme poskytnout co nejlepší péči, předat maximum informací a rad, vycházejících především z osobních zkušeností. Pro naše zákazníky jsme vytvořily pohodové prostředí, kam se vždy rádi vracejí.