PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Bylinková apatyka

Tato prodejna nabízí kompletní sortiment výrobků Serafin.
Mgr. Martina Bedřichová
Žižkovo náměstí 20 Prostějov

Po-Pá: 9:00 až 17:00
So: 9:00 až 12:00

U nás můžete zakoupit různé druhy bylinných čajů tuzemských výrobců, ve formě sypaných i porcovaných balení, rovněž tak ovocné čaje. Dále prodáváme bylinné tinktury, přírodní kosmetiku, vitamínové a minerální doplňky stravy, koření a bylinné směsi pro vaření.
Přírodní kosmetiku od českých i zahraničních výrobců, například pleťové krémy, bylinné masti, různé druhy masážních olejů, oleje do aroma lamp, panenské oleje, mýdla, krémy, šampony, pleťové masky, pleťové vody odličovací, kosmetiku pro pleť...
Naleznete v naší prodejně také širokou nabídku koření a bylinných směsí pro ochucení jídel, himálájské a mořské soli .
Široký sortiment vitamínů, minerálů a dalších organických stopových prvků, ve formě přírodních doplňků stravy. Najdete u nás přípravky od renomovaných výrobců. Těšíme se na Vás :)

Společnost Serafin - byliny s.r.o. neručí za aktuálnost otevírací doby..
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru