PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

ZDRAVÁ VÝŽIVA U ZELENÉHO STROMU - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Tato prodejna nabízí kompletní sortiment výrobků Serafin.
Lenka Hamrlíková
Havlíčkova 3 Uherské Hradiště

PO 7:30 18:00
ÚT 7:30 18:00
ST 7:30 18:00
ČT 7:30 18:00
7:30 18:00
SO 7:30 11:30

Společnost Serafin - byliny s.r.o. neručí za aktuálnost otevírací doby..

 

V říjnu r. 2015 jsme ve velmi útulném prostředí krásného historického domu na Havlíčkově ulici otevřeli nový obchod. Před tímto domem jsou nádherné 4 vzrostlé stromy. No není to znamení založit 4. prodejnu?


Najdete zde velmi široký sortiment produktů zdravé výživy, kde si vybere laik i odborník Na výběr máme spousty druhů rýže, luštěnin, obilovin, mouk, těstovin, kosmetiky, dia výrobků, čajů a bylinných kapek.Produkty Fair trade. Našim zákazníkům nabízíme denně čerstvé kváskové, celozrnné a bezlepkové pečivo. V lednici najdete spoustu vegetariánských pomazánek, tofu, rostlinných másel a uzeniny nebo kozích výrobků. Každý den pro Vás připravujeme svačiny v podobě baget či obložených bulek a každý týden dovážíme čerstvě lisované zeleninové šťávy.
Na prodejně je možná platba kartou či potravinovými stravenkami. 

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?