PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Zajímavosti ze života Serafinu

Svěcení firmy

Naše společnost a všechny naše výrobky nesou jméno andělů Serafínů.  Celá filozofie firmy je založena na tom, abychom vyráběli produkty, které by opravdu lidem pomáhaly.

Rozhodli jsme se našim výrobkům dodat i duchovní a energetický rozměr a pozvali jsme otce Řehoře, aby nám posvětil všechny prostory a výrobky Serafin. Otec Řehoř z Mariánských lázní nám nejenom vše posvětil, ale také nás seznámil s dávnou historií bylinářství a duchovním rozměrem přírodního léčitelství.


Sbírka Ze srdce zvon

Společnost Serafin-byliny podpořila darovanou finanční částkou výrobu nových zvonů pro chrám sv. Bartoloměje v Plzni. Název Serafin-byliny bude na památku napsán na plášti jednoho z nově odlitých zvonů. Jelikož naše společnost má v názvu jméno andělů, kteří zpívají chvály Bohu, tak je tato symbolika více než přiléhavá. Přejeme si, aby každé zvonění přinášelo zdraví, klid a mír do duší nejen našich klientů, ale všech živých bytostí.

17. 11. 2014 proběhlo slavnostní svěcení zvonů Bartoloměj, Hroznata, Jan Nepomucký a Maria. Odlitek názvu naší společnosti jsme spatřili na plášti zvonu pojmenovaného Hroznata. 17.ledna 2015 nastal slavnostní okamžik a zvony se poprvé rozezněly na oslavy zahájení projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015. Poslechněte si také Vy v tomto videu, jak nádherně zvoní.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru