PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov
Foto

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Profesorka Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. je velmi známá česká pedagožka, badatelka, publicistka a spisovatelka. Více informací o ní a zejména celou přehlednou nabídku jejích krásných knih najdete ZDE.

Při setkání s paní Anetou Benediktovou ze Serafinu jsem zjistila že máme velmi mnoho společného, společné uvažovaní, společný celostní pohled a především zájem o to, jak pomoci lidem, a to přírodními prostředky. Jak se běžně člověku nabídne jeden čaj nebo jedna bylina, to většinou nestačí. V případě Serafinu je to podpořeno dalšími účinnými látkami a minerály a tato koncepce se mě velice líbí.

Produktová řada dle originální receptury Anny Strunecké

Setkání s profesorkou Annou Struneckou na březnovém semináři naší společnosti v roce 2017 přineslo začátek velmi významné spolupráce.

Díky jejímu nadšení pro unikátní koncept Serafin a důvěře v naši firmu jsme společnými silami obnovili výrobu jejích známých přípravků na vlasy a chloupky. Tyto přípravky profesorka Anna Strunecká vymyslela a testovala v laboratořích již před několika desítkami let (výsledky z laboratorních testů najdete ZDE). Také je s velkým úspěchem určitou dobu prodávala. V novém kabátě, ale s originální recepturou je můžete zakoupit právě pod hlavičkou Serafin.