PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Aktuality

Co prozradí obličej o našem zdraví?

Obličej je velmi silně vypovídajícím místem našeho zdraví stejně jako třeba plosky nohou, oči nebo ušní boltce. Projděme si společně jeho místa.
09.05.2019
Celý článek

Aromaterapie - vyvážení naší životní energie

Aromaterapie patří do konceptu přírodní léčby stejně jako bylinné čaje, tinktury nebo přírodní kapsle. Objevte jemné, ale účinné působení přírodních esenciálních olejů. Povzbutí vaše tělo a uvolní vašho ducha.
06.05.2019
Celý článek

Duben - podporujeme játra!

Podle pravidel čínského pentagramu je duben měsícem ,kdy mají vrchol své činnosti játra.
31.03.2019
Celý článek

Jak si ve zdraví užít velikonoční svátky

Velikonoce již většinou nevnímáme jako duchovní svátky, ale spíše jako svátky jara a také (přiznejme si to) skvělé dny pracovního volna. Rodiny, známí a příbuzní se vzájemně navštěvují, což bývá velmi často spojeno s přejídáním, konzumací těžkých jídel a alkoholu.
28.03.2019
Celý článek

Nezávadné Ecoffee hrnky

Na základě televizních reportáží a následných šetření ministerstva zdravotnictví považujeme za velmi důležité zveřejnit naše vyjádření ke kvalitě ecoffee hrnků, které najdete na našem e-shopu.
18.02.2019
Celý článek

Serafin podporuje odbornost a vzdělání! Podívejte se jak.

Sloganem naší společnosti je „Zdraví na křídlech anděla“. Toho se snažíme dosáhnout nejen kvalitními výrobky sestavenými v uceleném konceptu Serafin, ale také pravidelným odborným vzděláváním lidí, kteří s námi spolupracují a naše produkty nabízí.
06.02.2019
Celý článek

Jaký byl andělský rok 2018 a co nás čeká v tom příštím

Symboly Vánoc jsou stromeček, cukroví, hvězdy a andělé. Symbolem naší firmy jsou také andělé – Serafíni. Serafíni jsou spojováni s ohněm, který symbolizuje očistu a lásku.
17.12.2018
Celý článek

Listopad - běžte se nadechnout do přírody

Opadané listí, ranní mlhy a časté nevlídné počasí nám připomíná brzký příchod zimy. Listopad však pro většinu z nás znamená také velké riziko chřipek, nachlazení a zánětů průdušek. Poradíme vám, jak těmto nemocem předejít.
31.10.2018
Celý článek
Zobrazuji 33 - 40 ze 47
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?