PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Dětský sirup - zkušenosti a nejčastější dotazy

Datum: 17.09.2020

Jako lavina se spustily objednávky na našem e-shopu po první reklamě, která oznámila, že jsme vyvinuli nový produkt specializovaný na dětské bolístky – Serafínkův dětský sirup.

Váš zájem je tak velký, že jej nestíháme balit a posílat. Moc nás to těší. Děkujeme!

Během několika dní začaly přicházet zprávy s vašimi zkušenostmi. Věděli jsme, že výrobek je dobrý, ale i tak nás mile překvapila rychlost účinku.

A co jste nám psali na nás facebook či email?

…doporučuji. Syn pořád trpí na bronchitidy, rýmy, kašle a bere sirup pravidelně 14 dní a rýma, kašel je pryč... Za nás je to úžasný sirup...

…za nás super bereme týden a nachlazení je pryč. Určitě přijdeme pro další…

…dnes jsem koupila synovi. A jaké bylo doma překvapení a nadšení z "tetovačky "…

…dnes nám přišel. Zatím můžu hodnotit jedině chuť a ta je výborná. Děti jsou nadšené….

…dcera (14měsíců) sirupy nesnáší, zřejmě následky z předchozích nachlazeni. Serafínkův sirup ji chutná, dostává 2x denně a náběh na nachlazeni je pryč…

…doporučuji. Syn pořád trpí na bronchitidy, rýmy, kašle a bere sirup pravidelně 14 dní a rýma, kašel je pryč... Za nás je to úžasný sirup...

...nemuzu si ho vynachvalit. Je to ten nejlepsi sirup jaky jsme kdy mohli mit.. Úplné ho miluji pro sve deti!!!! Dekuji, že jste ho vyrobili... Jste nejlepsi!!!...

...už jsem byla zoufalá, když dcera pořád kašlala a měla rýmu, je jí dva a půl roku, přemýšlela jsem co už jí dát,aby to její nachlazení přestalo,pak na mě na fcb vyskočil sirup sarafin,tak jse si řekla,ze to zkusím, určitě lepší než pořád cpat dítě nejakyma jedama v podobě sinecod atd.. a moje zkušenost, po týdnu užívání malá byla bez kašle a rýmy. Užívala sirup jednu menší polévkovou lžíci denně a celou zimu až do jara nebyla nemocná...

...Zkušenosti jen ty nejlepší. Chválím složení a fakt, že opravdu funguje...

...po poradě s paní Benediktovou jsem k Serafínkovu sirupu přidala koncentrát Průdušky a plíce a po třech letech neustálých kašlů jsme se konečně vyspali. Mojí dceři přešel kašel i rýma a dokonce jsme zrušili plánované vyndání mandlí. děkujeme....

Nejčastější dotazy

Zájem o Serafínkův dětský sirup vyvolal také mnoho dotazů. Zde jsou ty nejčastější. Možná pomohou i vám s výběrem:

Na podporu imunity stačí užívat nižší dávku? U dítěte do 3 let 1x denně? Z počátku, zhruba 10 dní doporučujeme 2x denně, pak snížit dávku na 1x denně.

Jak dlouho se může užívat jako prevence? A může se sirup užívat jen jako prevence? Ano, sirup je skvělý pomocník v preventivní léčbě. V případě prevence užívejte nižší doporučenou dávku. Užívání je dlouhodobé, třeba i půl roku, s tím, že po jednom měsíci doporučujeme týden pauzu a pak pokračovat v tomto cyklu.

Jak dlouho máme sirup užívat? Obecně doporučujeme užívat 1 měsíc, 1 týden pauza a znova. V případě opravdu velkých chronických obtíží užívejte v zimním a podzimním období 2 měsíce v kuse a pak teprve pokračovat v cyklu po jenom měsíci.

Může se sirup kombinovat s antibiotiky? Kombinaci s antibiotiky nedoporučujeme, ale můžete jej nasadit ihned po antibiotické léčbě.

Je sirup k dostání v lékárnách? Bohužel není. Naše obchodní politika upřednostňuje prodej v prodejnách bylin a zdravé výživy. Prodej v lékárnách by cenu produktu mnohonásobně zvýšil.

Mohu sirup kombinovat s vitamínem C a dalšími přípravky na podporu imunity? Serafínkův dětský sirup je sám o sobě velmi účinný. Kombinace s chemickým vitamínem C snižuje jeho účinky. Sirup obsahuje přírodní vitamín C ve formě ovoce Camu camu. Ostatní doplňky stravy na podporu imunity jsou dle našich zkušeností zbytečné.

Kde jej mohu koupit, pokud nechci objednávat přes e-shop? Sirup můžete koupit u našich partnerských prodejen. Prodejny však nejsou naše, jsou to odběratelé, takže je pouze na nich, jestli si zboží od nás objednají. Další variantou jsou naše Andělské apatyky v Praze, Ostravě, Karlových Varech a Sokolově.

Na jak dlouho vydrží jedno balení? Při dávkování 3x denně kávová lžička, tak je v příbalovém letáku, tak jedno balení vydrží cca na 14 dní.

Je možné k sirupu dávat bylinné čaje? Pokud užíváte sirup preventivně, tak to není nutné. Jestliže je zařazen do léčby např. akutního nachlazení, tak jej můžete kombinovat s odpovídajícími bylinnými čaji

Jaká je cena sirupu? 299,-Kč

Můžete mi rict zkušenost oproti imunoglukanu? Imunoglukan je název sirupu, který se dá koupit v lékárně. Obsahuje isolovaný imunoglukan z hlívy ústřičné a vitamín C v chemické formě. Dle výzkumů laboratoří potravinářské fakulty v Praze dělaný pro naši společnost chemický vitamín C velmi snižuje účinky betaglukanů. V Serafínkově sirupu jsou obsažené extrakty s celé houby ,kde jsou nejenom betaglukany, ale i jiné přírodnílátky, které napomáhají vstřebávání betaglukanů. Serafínkův sirup obsahuje Reishi a Agaricus. V Serafínkově sirupu je přírodní vitamín C z ovoce Camu Camu a další byliny se svými skvělými účinky jako je třeba Echinacea. Serafínkův sirup má komplexní účinky na imunitu, plíce, průdušky, střeva. Je přírodní a funguje.

Je obsažený xylitol bezpečný, nepoškozuje střeva? Xylitol je přírodní cukr, označuje se také jako březový cukr a je přirozeně přítomný v ovoci a zelenině. Jeho výhodou je nízká kalorická hodnota a také to, že neškodí zubům. Pouze ve VYSOKÝCH DÁVKÁCH MŮŽE MÍT PROJÍMAVÝ ÚČINEK. Stejně jako když sníte hodně švestek, které jej také obsahují. Střeva rozhodně nepoškozuje. Je to přírodní cukr.

Věříme, že vám odpovědi na nejčastější dotazy pomohly a přejeme hodně zdraví vám a hlavně vašim dětem.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?