PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Mykózy - nekonečný boj! Zkuste přírodní alternativu

Datum: 17.09.2020

Už zase výtoky! Připomíná vám to něco? Trpíte chronickými záněty, mykózou? Tvrdí vám váš gynekolog, že se jedná o běžné onemocnění? Není to pravda. Chronickou kandidózou trpí čtvrtina žen. Jedná se o systémové onemocnění, což znamená, že je postiženo celé tělo, nejenom pohlavní orgány, a tak je potřeba přistupovat i k léčbě - systémově

Kvasinkové nemoci jsou pro pacientky sice nepříjemné, ale pro celý organismus velmi nebezpečné. Kvasinky představují pro tělo silnou toxickou látku, jejich metabolické odpady způsobují celou řadu závažných onemocnění.

Co způsobuje vznik kvasinek v těle

Kvasinka Candida albicans je houba, která běžně žije v našem těle od narození. A žije v harmonii s „dobrými“ kvasinkami jako je acidofilus. Ovšem různé životní situace způsobí, že se přemnoží a začne škodit. Přemnožení kvasinek způsobuje mnoho faktorů, které se často vzájemně kombinují a mohou vás postihnout, i když se snažíte dodržovat zdravý životní styl.

Antibiotika - zabíjí přirozené a zdravé acidofily a kvasinky mají hned volnou půdu rychle se přemnožit.

Antikoncepce - vytváří hormonální nerovnováhu, a ta pomáhá kvasinkám.

Steroidní léky (hormonální léky na alergie) - oslabí imunitní systém a ten pak nestačí zastavit růst kvasinek.

Stres - stresové hormony způsobují překyselení a tím živnou půdu pro růst kvasinek

Špatné složení stravy - vede k porušení acidobazické rovnováhy v těle - kvasinka se cítí dobře jak v silně kyselém, tak v silně zásaditém prostředí. V kyselém prostředí se cítí jako štika v rybníce. Základem je správný jídelníček s mírnou převahou zásadotvorných potravin.

Proč jsou kvasinky tak nebezpečné?

Candida albis je v kyselém prostředí rychlá, pohyblivá a rychle se šíří do všech míst v těle, i do těch nejvzdálenějších. Naopak v zásaditém prostředí je líná, pomalá, nepohyblivá. Ráda ulpívá a vytváří skládky, místa pro vznik cyst a nádorů.

Candida albis se usazuje ve střevech a zde tvoří podhoubí - povlak na velkých částech střevních sliznic. Ten následně brání vstřebávání vitamínů a živin. Nedostatek minerálů potom může způsobovat mimo jiné padání vlasů, kazivost zubů a lámavost nehtů. Nefunkčnost střev pak velmi oslabuje imunitní systém. Je méně známé, že střeva se podílí na tvorbě tzv. hormonů dobré nálady. Střevo patologicky osídlené kvasinkami má vliv na vznik pocitů únavy a depresí.

Image 1

Některé příznaky přemnožení kvasinek

Neodolatelná chuť na sladké a pečivo - je způsobena tím, že kvasinky nutně potřebují cukr ke svému životu. Uvolňují do těla látku, která způsobuje neodolatelnou chuť na sladké.

Mírná až obrovská únava - přemnožené kvasinky totiž uvolňují toxiny, které vyvolají reakci imunitního systému a také blokují tvorbu tzv. hormonů dobré nálady

Bolesti kloubů - z kolonií kvasinek, které žijí i v kloubech a jejich toxiny dráždí kloubní výstelku.

Nadýmání – z přemnožených kvasinek ve střevě.

Svědění na konečníku - způsobují kvasinky, které se dostaly střevem až ke konečníku.

Záněty pochvy a prostaty, ztráta sexuální touhy - to bývá často první impuls pro hledání řešení.

Šupinatá ložiska na šourku - někdy jako jediný pozorovatelný projev u muže.

Zápach z úst - kvasinky se usídlily v trávicím traktu.

Příroda umí pomoci

Léčba kvasinkových onemocnění nesmí být pouze lokální. V tom případě je neúčinná a obtíže se dříve nebo později dostaví znova. S kvasinkami je nutné bojovat na všech frontách a dostatečně dlouho. Používá se kombinace bylin, hub i vitamínů a minerálů.

Zvolte si vhodný preparát sami nebo nás kontaktujte. Rádi vám doporučíme byliny a houby právě pro vás.  poradna@serafinbyliny.cz

Nezapomeňte na úpravu stravy

Sama bylinná kúra nemůže dobře fungovat, pokud neupravíte svůj životní styl, zejména stravu. Nezapomeňte vynechat z jídelníčku cukr a bílou mouku. O stravě při onemocnění Candidou albis se více dočtete na našich stránkách

Nepodceňujte kvasinkové infekce! Nyní již víte co způsůbují a jak si s nimi poradit.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?