PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Čelní dutiny - zánět

Zánět čelních dutin je onemocnění, se kterým se ve své praxi setkávám velmi často, ale ne vždy je klientem a bohužel ani jeho lékařem dobře diagnostikováno.

Zánět čelních dutin je onemocnění, které se vyskytuje celoročně, jelikož souvisí nejenom s klasickým nastydnutím, ale i s alergiemi. V době širokého používání klimatizace v autě, na pracovišti i doma trpí chronickou formou tohoto onemocnění čím dál více osob.

Zánětem čelních dutin trpí často lidé s chronickou celoroční alergickou rýmou (zadní stékající rýmou). Projevem zánětu čelních dutin je nejenom bolest v oblasti čela, ale i bolest a chronický otok pod očima, chronické záněty uší, ale třeba i hučení a pískání v uších.

Lidé s chronickým zánětem čelních dutin často trpí bolestmi hlavy, které bývají při špatné diagnóze zaměňovány za migrény, a pak užívají nesprávně zvolenou léčbu. I tzv. tinitus neboli hučení v uších má velmi často hlavní příčinu v chronickém zánětu čelních dutin a následně Eustachovy trubice než ve zúžení cév.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?