PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Krevní tlak nízký

Nízkým krevním tlakem trpí většinou ženy a děti v dospívání. Může se jednat o dědičný problém, ale velmi často souvisí se špatným prokrvením. Může se na něm podílet i stres anebo dysfunkce štítné žlázy.

Nízký krevní tlak neohrožuje na životě, ale jeho projevy, jako je motání hlavy, slabost a únava mohou být nepříjemné.

Rozhodně nedoporučuji řešit tento problém alkoholem, ani pití kávy není ideální řešení. Příroda nám nabízí bylinu Yerba maté, která si s tímto problémem velmi dobře poradí bez vedlejších účinků.

Velmi důležitá je správná diagnostika, tedy měření krevního tlaku, jelikož příznaky jsou někdy podobné jako u vysokého krevního tlaku.

Doporučujeme:

Denně užívat podle návodu tinkturu MATÉ. Může se užívat dlouhodobě. Tinkturu je možné doplnit čajem BYSTRÁ MYSL, který zlepšuje prokrvení těla, ale také čajem ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - snížená.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Hořčík, Kelp

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?