PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Krevní tlak nízký

Nízkým krevním tlakem trpí většinou ženy a děti v dospívání. Může se jednat o dědičný problém, ale velmi často souvisí se špatným prokrvením. Může se na něm podílet i stres anebo dysfunkce štítné žlázy.

Nízký krevní tlak neohrožuje na životě, ale jeho projevy, jako je motání hlavy, slabost a únava mohou být nepříjemné.

Rozhodně nedoporučuji řešit tento problém alkoholem, ani pití kávy není ideální řešení. Příroda nám nabízí bylinu Yerba maté, která si s tímto problémem velmi dobře poradí bez vedlejších účinků.

Velmi důležitá je správná diagnostika, tedy měření krevního tlaku, jelikož příznaky jsou někdy podobné jako u vysokého krevního tlaku.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?