PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Ledviny

Ledviny jsou velmi důležitým vylučovacím orgánem. Podle pravidel alternativní medicíny nám ledviny, resp. jejich kvalita určuje délku života.

Je to prostě orgán, který bychom si měli hýčkat a starat se o něj, jak nejlépe umíme. Bohužel ze své praxe musím konstatovat, že opak je pravdou. Tristní je, že někteří lidé nevědí, kde mají v těle ledviny uložené a jestli mají jednu nebo dvě.

Téměř všechna onemocnění s ledvinami více či méně souvisí a vždy je potřeba je nějakým způsobem podporovat.

Onemocnění, na kterých se ledviny nějakou měrou podílí, jsou např. potíže s klouby, onemocnění páteře, vysoký krevní tlak, některé druhy alergií, kvalita vlasů, některá kožní onemocnění atd.

Problémem je, že ledviny, i když nám špatně fungují, nebolí. Pokud začnou bolet, je to už opravdu velký průšvih!

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?