PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Ledviny

Ledviny jsou velmi důležitým vylučovacím orgánem. Podle pravidel alternativní medicíny nám ledviny, resp. jejich kvalita určuje délku života.

Je to prostě orgán, který bychom si měli hýčkat a starat se o něj, jak nejlépe umíme. Bohužel ze své praxe musím konstatovat, že opak je pravdou. Tristní je, že někteří lidé nevědí, kde mají v těle ledviny uložené a jestli mají jednu nebo dvě.

Téměř všechna onemocnění s ledvinami více či méně souvisí a vždy je potřeba je nějakým způsobem podporovat.

Onemocnění, na kterých se ledviny nějakou měrou podílí, jsou např. potíže s klouby, onemocnění páteře, vysoký krevní tlak, některé druhy alergií, kvalita vlasů, některá kožní onemocnění atd.

Problémem je, že ledviny, i když nám špatně fungují, nebolí. Pokud začnou bolet, je to už opravdu velký průšvih!

Doporučujeme:

Preventivní podpora funkce ledvin:

Základní bylinou je Celík zlatobýl. Pravý Celík zlatobýl se v posledních letech v přírodě vyskytuje velmi zřídka a bohužel je nahrazován Celíkem kanadským, který není tak účinný.

Denně užívat tinkturu z pupenů  ZLATOBÝL (vyrobený z pravého Celíku zlatobýlu) a čaj LEDVINY muži či ženy. Činnost ledvin výrazně podporují Omega 3.

Zánět levin:

Střídavě po dni pít čaje LEDVINY a IMUNITA. K tomu denně užívat tinktury z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE a přírodní kapsle OCHRÁNCE.

Ledvinové kameny:

Dlouhodobě užívat čaj LEDVINY a k tomu tinkturu z pupenů ZLATOBÝL (vyrobený z pravého Celíku zlatobýlu) a tinkturu z bylin JEHLICE. Dále denně užívat minerály ODKYSELENÍ.

Pokud vychází ledvinové kameny, je to vždy bolestivý proces. V případě této diagnózy doporučuji poradit se s lékařem.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

přírodní kapsle Vilcacora

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?