PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Prostata

Při narození je prostata malinká, v pubertě naroste do velikosti kaštanu a tak zůstane až do období kolem padesáti let, kdy se vlivem hormonálních změn může začít zvětšovat.

Zvětšení se projevuje obtížemi při močení, a to buď nucením k častému močení, anebo ztíženým, neúplným či pomalým močením.

Pro zmírnění těchto obtíží je velmi vhodné užívat přírodní léčbu – byliny, které dodávají organismu přírodní mužské pohlavní hormony a tím pozastavují proces zbytňování prostaty.

Potíže s prostatou však nebývají jen tohoto druhu, v posledních letech se začíná velmi často u mladých mužů objevovat chronický zánět prostaty, který může mít v konečném důsledku vliv i na plodnost.

Chronické záněty bývají většinou bakteriálního původu a souvisí s celkově sníženou imunitou, stresem, který působí na imunitní systém. Dále neléčenými alergiemi, které napadají imunitní systém, nadměrným užíváním antibiotik či jiných léků a pohlavní promiskuitou.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?