PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Prostata

Při narození je prostata malinká, v pubertě naroste do velikosti kaštanu a tak zůstane až do období kolem padesáti let, kdy se vlivem hormonálních změn může začít zvětšovat.

Zvětšení se projevuje obtížemi při močení, a to buď nucením k častému močení, anebo ztíženým, neúplným či pomalým močením.

Pro zmírnění těchto obtíží je velmi vhodné užívat přírodní léčbu – byliny, které dodávají organismu přírodní mužské pohlavní hormony a tím pozastavují proces zbytňování prostaty.

Potíže s prostatou však nebývají jen tohoto druhu, v posledních letech se začíná velmi často u mladých mužů objevovat chronický zánět prostaty, který může mít v konečném důsledku vliv i na plodnost.

Chronické záněty bývají většinou bakteriálního původu a souvisí s celkově sníženou imunitou, stresem, který působí na imunitní systém. Dále neléčenými alergiemi, které napadají imunitní systém, nadměrným užíváním antibiotik či jiných léků a pohlavní promiskuitou.

Doporučujeme:

Při zbytnění prostaty:

Bylinný čaj PROSTATIN a k tomu tinkturu z pupenů KOTVIČNÍK a tinkturu z bylin VRBOVKA. Dále doporučuji užívat minerály ODKYSELENÍ s přirozeným obsahem zinku.

Při zánětu prostaty:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, LEDVINY muži a PROSTATIN. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE a kapsle OCHRÁNCE.

Při candidóza, plísně:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, LEDVINY muži a PROSTATIN. K tomu denně užívat kapsle OCHRÁNCE + koncentrát IMUNOfungin BIO

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

přírodní kapsle Vilcacora,

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?