PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Žlučník

Žlučník má společný vývod do dvanácterníku se slinivkou, takže tyto dva orgány jsou napřímo propojeny a ovlivňují se nejenom ve zdraví, ale i v nemoci.

Velmi často se například dysfunkce žlučníku neprojeví přímo problémem s tímto orgánem, ale chronickým zánětem slinivky.

Žlučník neovlivňuje jen naše trávení, má i zásadní vliv na kvalitu našich kloubů a kloubních pouzder.

Pod pravou lopatkou se nachází bod, který přímo souvisí se žlučníkem. Pokud trpíte chronickými bolestmi v této oblasti, vězte, že vám je způsobuje dysfunkční žlučník, přestože nemáte žlučníkové koliky.

Dysfunkční žlučník způsobuje nadýmání, říhání, pocity hořkosti v ústech, zácpu nebo průjem. Za velkou částí onemocnění hledejte dysfunkční žlučník.

Akupunkturní dráha žlučníku prochází přes hlavu, spánky, krční páteř, ramena, okolo loktů, kyčlí, kolen. Tam všude mohou vznikat zdravotní potíže při dlouhodobé špatné funkci žlučníku.

Operativní vyndání žlučníku bohužel problémy nevyřeší. Žlučník je orgán, který v těle potřebujete. Pokud tam není, velká část práce přechází na slinivku, a tím vznikají další potíže.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje ŽLUČNÍK a NADÝMÁNÍ. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů OSTROESTŘEC a přírodní kapsle DIGESTIV.

První pomoc při záchvatu: odvar z bobkového listu popíjet po douškách a k tomu kapsle DIGESTIV.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Aloe C+, čaj Restart

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?