PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Aneta Benediktová

  720 680 451   poradna@serafinbyliny.cz

Již dvacet let pomáhám lidem přírodní cestou s jejich zdravotními obtížemi. Ke své práci využívám irisdiagnostiku a přírodní výrobky značky Serafin, které tvoří ucelený koncept přírodní bylinné léčby. Jsem hrdá na to, že se nám jako rodině podařilo vytvořit tak úžasnou značku, za kterou stojí zdraví a spokojenost lidí. Ráda pomáhám lidem.


Mých služeb můžete využít:

E-mail

1. poradna prostřednictvím emailu poradna@serafinbyliny.cz 
tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.

Ruce

2. poradna osobní - přímo se objednat do některé z poraden a osobně navštívit paní Anetu Benediktovou.
Na základě irisdiagnostiky a rozhovoru vám navrhne přesnou přírodní léčbu na vaše potíže.
Tato forma poradny je nejlepší.

Online

3. poradna on-line - poradenství on-line formou je pohodlné, příjemné a kvalitní. Můžete jej využít z každého koutu České republiky i ze zahraničí. Setkáte se se mnou přes obrazovku vašeho PC, můžeme si povídat, poradím vám s vašimi zdravotními problémy. To vše z pohodlí vašeho domova a v době, kdy máte čas a klid, třeba i večer. Jak na to - https://anetabenediktova.cz/odborne-poradenstvi-on-line/

Další rady můžete čerpat na různých přednáškách a seminářích, kde paní A.Benediktová přednáší a také z videí na našem youtube kanále:

Image 1

Stálá poradenská místa:

Serafin-byliny s.r.o.

Trocnovská 1984, Sokolov
Objednat zde

Bylinná lékárna

Tylova 4, Plzeň
Objednat zde

Celá Česká republika ( i zahraničí)

on-line poradny přes PC kdykoliv z pohodlí domova
Objednat zde

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?