PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Poradenská místa

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu svých výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.

To zajišťuje v rámci naší firmy paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fototerapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je tak velký zájem, že paní A. Benediktová vyškolila tři odborné poradce, kteří „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní A. Benediktové poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis na papíře. Používaný přístroj je pomocný pro terapeuta, aby co nejefektivněji našel příčinu zdravotních potíží a mohl tak správně nasadit bylinnou léčbu a další doporučení.
Pro tyto účely používají odborní poradci Serafin KOS – kondiční orgánový skener.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru