PřihlásitMůj ůčet
 • Naturprodukte
 • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411
ZDE SE MŮŽETE OBJEDNAT ON-LINE

Vyberte kraj a objeví se vám město a termíny k on-line objednání

Poradenství a poradenská místa

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu přípravků, ale také na odbornost. Naším cílem není prodat, ale pomoci při uzdravení. Poradenství pro naše zákazníky poskytuje tým skvělých odborných poradkyň. Odborné poradenství v rámci naší firmy zaštiťuje paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fytoterapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy.  Její poradny můžete osobně využít v Plzni a v Sokolově. Pokud jsou pro vás obě místa těžko dostupná, můžete se s ní spojit on-line a v klidu a pohodlí domova v čase, který vám vyhovuje. Určitě společně najdete cestu jak řešit vaše zdravotní obtíže přírodní cestou. Jak na to najdete zde.

O odborné poradenství

je ze strany našich klientů tak velký zájem, že paní Aneta Benediktová vyškolila dvě zkušené poradkyně, Barboru Harvišovou a Hanu von Jarolím, které poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající a fungující přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis onemocnění na papíře.
Poradkyně hledají prostřednictvím irisdiagnostiky ( A.Benediktová) nebo orgánového skeneru ( ostatní poradkyně) co nejefektivněji příčinu zdravotních potíží tak, aby bylo možné nasadit účinnou bylinnou léčbu a další doporučení.

Co to je irisdiagnostika a jak A.Benediktová pracuje?

Co to je orgánový skener a jak poradkyně pracují?Cena poradenství je 400,-Kč. Při objednání je nutné uhradit zálohu 200,-Kč prostřednictvím on-line platby při rezervaci nebo přímo na prodejně, kde se poradenství koná. Záloha je pak z ceny odečtena.

Jak se objednat?

 • Na mapě najděte nejbližší místo vašeho bydliště nebo konkrétního poradce a objednejte se on – line.
 • Vyhledejte příslušné město a místo, dále si zvolte termín a čas. Vložte do nákupního košíku.
 • Další postup je stejný jako při běžném nákupu na e-shopu. Nakupujete si termín a platíte zálohu 200,-Kč.

  Pro nákup musíte mít aktivovanou svoji platební kartu na platby přes internet. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete objednat on-line můžete zajít osobně do prodejny, kde se poradenství probíhá a tam se objednat.

  Těšíme se na vás!

 • O společnosti Serafin

  Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

  Nechcete přijít o další články?
  Zde vyplňte svůj e-mail
  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
  Kde zakoupíte naše produkty?