PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov
ZDE SE MŮŽETE OBJEDNAT ON-LINE

Vyberte kraj a objeví se vám město a termíny k on-line objednání

Poradenská místa

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu svých výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.

To zajišťuje v rámci naší firmy paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fytoterapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je tak velký zájem, že paní A. Benediktová vyškolila tři odborné poradce, kteří „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní A. Benediktové poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis na papíře. Používaný přístroj je pomocný pro terapeuta, aby co nejefektivněji našel příčinu zdravotních potíží a mohl tak správně nasadit bylinnou léčbu a další doporučení.
Pro tyto účely používají odborní poradci Serafin KOS – kondiční orgánový skener.

Cena poradenství je 400,-Kč. Při objednání je nutné uhradit zálohu 200,-Kč prostřednictvím on-line platby při rezervaci nebo přímo na prodejně, kde se poradenství koná. Záloha je pak z ceny odečtena.